Hity Kujaw i Pomorza – laureaci prestiżowych nagród są w Golubiu-Dobrzyniu i Rypinie

Czytaj dalej
Fot. SP
Karolina Rokitnicka

Hity Kujaw i Pomorza – laureaci prestiżowych nagród są w Golubiu-Dobrzyniu i Rypinie

Karolina Rokitnicka

Znane są już wyniki konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Kujaw i Pomorza oraz Pomorza 2018. Wśród nagrodzonych są samorządy, firma i spółka z naszych powiatów.

Do tegorocznej edycji konkursu zarekomendowano w siedmiu kategoriach łącznie 256 zgłoszeń. Na podstawie opisów, dokumentacji, wizytacji u uczestników, kapituła zakwalifikowała do prestiżowego wyróżnienia 55 zgłoszeń. Wśród nagrodzonych są przedstawiciele naszych powiatów.

Więcej o nagrodzonych - w dalszej części artykułu.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym, przygotowywaniem relacji, przeprowadzaniem interwencji. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, przygotowując informację o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się przygotowywać informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.