Grochola, prawdziwy chleb wypiekany z sercem

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Grochola, prawdziwy chleb wypiekany z sercem

Materiał informacyjny

Nasza historia sięga roku 2002 kiedy to jako firma Jan-Dar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z pasji jej prezesa zarządu i właściciela Dariusza Grochola powstał niewielki obiekt produkcyjny w małej miejscowości Zamość niedaleko Bydgoszczy. Wtedy to w zaledwie 200 metrowym obiekcie rozpoczęliśmy naszą niezwykłą przygodę z najwspanialszym przyjacielem – Chlebem Powszednim.

2005 - 2007

Dzięki zaangażowaniu wielu pracowników, zaufaniu naszych Klientów i olbrzymiemu szczęściu, że właśnie tych ludzi spotkaliśmy na naszej drodze udało nam się ruszyć z miejsca.
W ciągu kilku następnych lat nastąpił bardzo szybki i zdecydowany rozwój oparty o zasadę równowagi. Niemalże każdego miesiąca i roku inwestowaliśmy wszystkie nasze dochody w stałe podnoszenie standardu zakładu produkcyjnego, aby produkty były na najwyższym poziomie.
Już w 2005 roku ruszyliśmy z rozbudową piekarni, a w 2006 zaczęliśmy budowę budynku biurowego. Rok 2005 obfitował ku naszemu zadowoleniu w wiele zdobytych dyplomów i nagród, m. in. Wyróżnienie za w XI i XIII Ogólnopolskim Konkursie Wyrobów Piekarskich i Cukierniczych czy nagroda nadana przez Krajowy Produkt Przyszłością Polski.

2008 - 2011

Codzienny uśmiech klientów nabywających nasze produkty sprawił, że postanowiliśmy zrobić coś więcej. Postanowiliśmy nie tylko być producentem, ale także i partnerem w życiu codziennym. Tak powstała idea zbudowania marki Cukiernie Grochola. Marki innej niż wszystkie, gdzie gwarantem jakości jest twórca naszej firmy Dariusz Grochola. Gdzie klient nie jest wyłącznie anonimowym elementem statystyk, a naszym Przyjacielem.
W związku z ciągłym rozwojem w 2008 miały miejsce kolejne rozbudowy naszej hali produkcyjnej.
Pierwsze sklepy firmowe powstały w roku 2011. Kilka niewielkich placówek w małych miejscowościach niedaleko Bydgoszczy napoiły nas wiarą, w to że nasza wizja ma sens.

2012 - 2016

Klienci obdarzyli nas zaufaniem i sprawili, że uwierzyliśmy, że misja która nam przyświeca to również spełnienie ich oczekiwań. Uczyliśmy się codziennego kontaktu z klientem, tworzenia produktów, które spełnią Państwa oczekiwania, doboru asortymentu dodatkowego, który uzupełniłby nasze sklepy.
Wiele pochlebnych opinii i zachęt do dalszego rozwoju sprawiło, że w roku 2012 zmodernizowaliśmy całkowicie piekarnie. W tym samym roku wybudowaliśmy nowy zakład produkcyjny – naszą cukiernie.
Na szczęście po raz kolejny uśmiechnął się do nas los i spotkaliśmy wspaniałych cukierników, którzy w większości do dziś tworzą dla Państwa doskonałe ciasta i torty zdobiące Państwa stoły.

2017

Dzięki modernizacji nasze sklepy nabrały domowego charakteru. Nowy design wprowadził niesamowity klimat. Każdy remontowany sklep to kolejne wyzwania, w które wkładamy nasze serca, a największą nagrodą jest dla nas zadowolenie i zachwyt klienta.
Zmiany dotyczą również rozszerzenia asortymentu. Wprowadziliśmy nowe wyroby piekarnicze, a także rozszerzyliśmy ulubioną przez klientów ofertę śniadaniową. W wielu sklepach już można cieszyć się aromatyczną kawą i pysznym śniadaniem. Dążymy do tego aby każda nasza lokalizacja była atrakcyjna, a proponowany asortyment spełniał oczekiwania nawet największych smakoszy.
Od niedawna w wybranych sklepach można również spróbować kanapek podawanych na ciepło. Każda kanapka może zostać skomponowana na życzenie klienta, dzięki czemu śniadanie czy lunch będzie przyjemnością, którą tworzymy tylko dla Ciebie.
Poranki u Grocholi to Twój nowy sposób na pogodny dzień, ponieważ zjesz pyszne śniadanie, napijesz się aromatycznej kawy, zabierzesz lunch do pracy i już nigdy nie będziesz głodny.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.