Galeria Bryk - Czekamy na wasze zgłoszenia

Czytaj dalej

Galeria Bryk - Czekamy na wasze zgłoszenia

Zaczynamy kolejną edycję Galerii Bryk. To już 11. spotkanie właścicieli samochodów i motocykli - miłośników motoryzacji.
W tym momencie na tegoroczną edycje mamy zapisanych już ponad 350 pojazdów z różnych kategorii!

Zobacz pełną galerie zdjęć z X edycji Galerii Bryk!

Wielki finał tegorocznej imprezy odbędzie się 27 maja na parkingu na dachu Galerii Łódzkiej. Tradycyjnie już przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Zapowiada się prawdziwe motoryzacyjne show! Poprzedni finał zgromadził ponad 200 pojazdów oraz kilka tysięcy miłośników motoryzacji.

Wzorem lat ubiegłych, samochody będziemy prezentować w kilku sektorach: klasyki i oldtimery, klasyki PRL, samochody sportowe, auta po tuningu, samochody militarne, samochody elektryczne, samochody terenowe oraz motocykle. Dla wszystkich prezentujących swoja brykę tradycyjnie przygotowaliśmy zlotowe upominki! Otrzymacie je razem z numerem startowym jak w poprzedniej edycji.

Mamy też zgłoszonych kilka dużych pojazdów strażackich, dla których w tym roku przygotowaliśmy też specjalne miejsce przed Galerią Łódzką, na którym będzie można pokazać samochody o wysokości powyżej 2 metrów. Zapraszamy Wszystkich chcących zaprezentować swoje duże maszyny np. strażackie, terenowe, busy, lekkie czołgi :P itp.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Tutaj zgłosisz swoją brykę
Tutaj zgłosisz swoje stoisko
Tutaj zgłosisz swój wóz strażacki

Zgłoszenia od uczestników, którzy chcą zaprezentować większa ilość aut w ramach stowarzyszenia lub grupy prosimy przesyłać na adres mailowy [email protected] w celu rezerwacji całego sektora.

Prezentujemy film z poprzedniej edycji!

Pamiętajcie, że Galeria Bryk to impreza dla fanów motoryzacji. Można na nią zgłosić każdy samochód i motocykl. Nie liczy się wiek, nie liczy się marka. Nie jest też ważne, ile ktoś włożył pieniędzy w renowację czy też tuning swojego samochodu.

Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 42 665 93 58 (pon.-pt., w godz. 11-15).

PARTNEREM NASZEJ AKCJI JEST GALERIA ŁÓDZKA

ZOBACZ TEŻ: Jak samemu sprawdzić trzeźwość kierowcy jadąc na majówkę? >>

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.