FABRYCZNA OFFICE PARK

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

FABRYCZNA OFFICE PARK

Materiał informacyjny

Część biurowa Fabryczna Office Park, która powstaje w ramach inwestycji Fabryczna City, jest kompleksem pięciu biurowców klasy A z powierzchnią do wynajęcia o łącznej powierzchni najmu ok. 68 tys. mkw., realizowanym zgodnie z założeniami zielonej certyfikacji BREEAM na poziomie OUTSTANDING.

Na terenie poprzemysłowym dawnych zakładów Państwowej Wytwórni Wódek POLMOS powstaje wielofunkcyjny kompleks o nazwie Fabryczna City, w ramach którego powstaną budynki biurowe, usługowe oraz mieszkalne. Do tego infrastruktura towarzysząca oraz przestrzeń rekreacyjna. Nigdzie w Krakowie nie jest tak dobrze zaplanowana symbioza funkcji mieszkalnej i pracowniczej w otoczeniu obiektów handlowych, gastronomicznych i hotelowych.

Część biurowa Fabryczna Office Park będzie się składała z pięciu biurowców klasy A o łącznej powierzchni najmu ok. 68 tys. mkw., realizowanym zgodnie z założeniami zielonej certyfikacji BREEAM, kładącej nacisk na ekologię, zrównoważone zagospodarowanie terenu, oszczędność zasobów wody, większą efektywność energetyczną inwestycji oraz najwyższą jakość materiałów zastosowanych wewnątrz budynków. Pierwszy z budynków został już oddany do użytku najemców. Uzyskał najwyższą możliwą ocenę certyfikacji BREEAM Final na poziomie OUTSTANDING!

W zrewitalizowanych budynkach zabytkowych po dawnej fabryce wódek Polmos będą się znajdowały lokale gastronomiczne typu concept z klimatycznymi ogródkami zlokalizowanymi w zewnętrznym pasażu zadaszonym szklanym dachem z wbudowanym ekranem LED. W obrębie tych budynków powstanie również czterogwiazdkowy hotel Mercure Kraków Fabryczna City, nowoczesna powierzchnia konferencyjna z salą balową, centrum fitness, basen oraz SPA. Jeden z lokali będzie dysponował własnym browarem z piwem warzonym na miejscu. Otwarte zostanie również muzeum wódki, w celu upamiętnienia prawie 100-letniej tradycji tego miejsca. Dla części usługowej planowany jest oddzielny parking podziemny.

Nowoczesną, zurbanizowaną przestrzeń, która powstaje, charakteryzuje omnifunkcyjność, stanowiąca zróżnicowanie nie tylko w zakresie funkcji, jakie będzie pełnić, ale również pod kątem tego, komu będzie służyć. To miejsce, w którym idealnie współgrają części: biurowa, mieszkalna i usługowa, oraz które pretenduje do grona nowych atrakcji na mapie Krakowa.

Fabryczna Office Park znajduje się w Śródmieściu, w pobliżu dwóch najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Krakowie – Ronda Mogilskiego oraz Ronda Grzegórzeckiego. W czasie 30-minutowego spaceru można dostać się do ścisłego centrum miasta, do Dworca Głównego lub na Rynek Główny. Dzięki pobliskim przystankom komunikacji miejskiej z licznymi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dojazd do każdego miejsca w Krakowie. Tuż przy inwestycji planowany jest przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej PKP łączącej Kraków z terenami podmiejskimi oraz z lotniskiem. Dla rowerzystów zapewniona jest rozwinięta sieć ścieżek rowerowych. Świetnie skomunikowana lokalizacja w samym sercu Krakowa wyróżnia tę inwestycję na tle pozostałych.

W części parterowej znajduje się wysokie lobby na dwie kondygnacje z recepcją. Budynki posiadają całodobową ochronę wraz z systemem monitoringu CCTV. Znajdziesz w nich nowoczesne wnętrza oraz optymalne warunki do pracy w prestiżowym towarzystwie.

Innowacyjne rozwiązanie techniczne pozwolą wydajniej zarządzać twoim biurem. Dzięki odpowiednio przemyślanym standardom wykończenia, nasze biurowce zapewnią twojemu zespołowi najlepsze warunki do pracy.

W oparciu o dbałość o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój najwyższa jakość prezentowanych budynków będzie potwierdzona prestiżowym ekologicznym certyfikatem BREEAM na poziomie Outstanding.

W budynkach wdrożono szereg rozwiązań sprzyjających oszczędnościom energii elektrycznej przy jednoczesnej dbałości o komfort użytkownika.

Zapewniamy takie udogodnienia proekologiczne jak:

· Stacje do ładowania samochodów elektrycznych

· Stojaki na rowery

· Szatnie i natryski dla rowerzystów

Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom i funkcjonalności przestrzeni biurowej oraz części wspólnych, praca w naszych biurowcach stanie się czystą przyjemnością.

Wokół budynków zaprojektowano zielone dziedzińce z małą architekturą, rzeźbami, fontanną oraz oświetleniem w kształcie dmuchawców, ogólnodostępny mini park oraz szereg udogodnień: restauracja, coffee point oraz summer garden canteen.

Projekt Fabryczna City wraz z częścią biurową Fabryczna Office Park ma w zamyśle stanowić samowystarczalną całość, gdzie wzajemna komplementarność usług będzie stanowić o unikatowym na skalę Polski charakterze całego przedsięwzięcia.

Grupa INTER-BUD

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Podążanie za światowymi trendami w budownictwie oraz troska o zadowolenie klienta to idea naszego działania.

Mamy ponad 30 lat doświadczenia w branży budowlanej. Specjalizujemy się w realizacji inwestycji budowlanych, w tym obiektów budownictwa mieszkaniowego, biurowego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej. Mamy w portfolio ponad cztery i pół tysiąca mieszkań i domów oddanych do użytku.

Jesteśmy wykonawcą licznych inwestycji, które na stałe wpisały się w krajobraz Krakowa. Zostaliśmy sześciokrotnie uhonorowani nagrodą Złotego Sokoła w konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku. Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na krakowskim rynku budownictwa mieszkaniowego.

STATUS INWESTYCJI
Budynek Biurowy Alfa (B1) oddany do użytku

Planowana data oddania inwestycji:
Budynki B2 i B3 – IV kw. 2020 r.
Budynek B4 – III/IV kw. 2021
Budynek B5 – IV kw. 2021/I kw. 2022

Adres:
Biuro Administracji „Fabryczna Office Park” Al. Pokoju 18, Kraków
Biuro Zarządu Spółki ul. Czerwone Maki 65, 30-392 Kraków

Kontakt:
Tel: +48 12 25 25 365
Tel: +48 728-429-637
Tel: +48 539-730-064
E-mail: [email protected]

Strona inwestycji: http://fabrycznaofficepark.pl

Strona dewelopera: https://www.mieszkania.inter-bud.pl

FAN PAGE: https://www.facebook.com/FabrycznaCity/

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.