Maciej Czerniak

Dwulatek zginął w wypadku, matka w areszcie. Narkotyki niosą śmierć, a ostatnio policja przechwytuje ogromne ich ilości

W Bydgoszczy zatrzymano 19-latka, który miał w aucie kolainę, LSD i extazy, a w Toruniu 27-latek wpadł z 350 g narkotyków Fot. Policja W Bydgoszczy zatrzymano 19-latka, który miał w aucie kolainę, LSD i extazy, a w Toruniu 27-latek wpadł z 350 g narkotyków
Maciej Czerniak

Najbliższe trzy miesiące za kratami spędzi 25-latka, która będąc pod wpływem narkotyków spowodowała wypadek. Zginął jej 2-letni synek. To nie jedyna sprawa z narkotykami w tle z ostatnich dni.

Wczoraj, czyli cztery dni po wypadku, do którego doszło w Steklinie, przesłuchano 25-letnią podejrzaną. Wcześniej było to niemożliwe z uwagi na stan poszkodowanej - przebywała w szpitalu, a kiedy doszło do wypadku, była pijana i pod wpływem narkotyku.

- Przyznała się do winy. Zarzuty dotyczą spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, niestosowania się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy policji oraz posiadania substancji psychotropowej, amfetaminy - wyjaśnia prokurator Alicja Cichosz, szef Prokuratury Rejonowej w Lipnie.

W ostatnich dniach policjanci przechwycili spore ilości narkotyków. Jak te sprawy przebiegały? Czytaj w dalszej części artykułu. 

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Maciej Czerniak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.