Drogę S10 skonsultują z mieszkańcami regionu

Czytaj dalej
Fot. Piotr Krzyżanowski
Marek Weckwerth

Drogę S10 skonsultują z mieszkańcami regionu

Marek Weckwerth

W Solcu Kujawskim, Brzozie i Cierpicach odbędą się pierwsze spotkania drogowców z mieszkańcami na temat przebiegu trasy ekspresowej.

Droga S10 ma połączyć w znacznie lepszym standardzie niż obecna krajowa nr 10 Bydgoszcz z Toruniem, autostradą A1 i drogą krajową nr 91. 16 października o godz. 17.00 rozpoczną się konsultacje społeczne. Adres: Sala Konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy w Solcu Kujawskim.

Nazajutrz, czyli 17 października, o S10 będzie mowa w auli gimnazjum w Brzozie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 31A. Początek o godz. 17.00. 18 października o godz. 16.00 do szkoły podstawowej przy ul. Szkolnej 9 zapraszani są mieszkańcy Cierpic.

Jak będą przebiegać rozmowy i pracę nad drogą s10? O tym w dalszej części artykułu.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Marek Weckwerth

Dziennikarz "Gazety Pomorskiej" specjalizujący się tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego, transportu, gospodarki oraz turystyki i krajoznawstwa. Zainteresowania: turystyka, rekreacja i sport, kajakarstwo, historia, polityka. Instruktor, komandor spływów i wypraw kajakowych, autor podręczników dla kajakarzy i setek artykułów prasowych z tego zakresu. Rekordzista Polski w pływaniu kajakiem rzekami pod prąd od ujścia do źródła. Magister nauk politycznych po uczelniach w Poznaniu i Bydgoszczy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.