Zbigniew Biskupski

Dobre ubezpieczenie chroni i ułatwia życie domownikom

Polisa powinna obejmować skutki pożaru nie tylko wskutek uderzenia pioruna, ale np. palenia traw czy awarii grilla. Polisa powinna obejmować skutki pożaru nie tylko wskutek uderzenia pioruna, ale np. palenia traw czy awarii grilla.
Zbigniew Biskupski

Lato to dobry czas na ocenę ubezpieczenia nieruchomości, z którego korzystamy. Czas idzie do przodu, więc i my nie powinniśmy stać w miejscu z poziomem życia - swojego i rodziny.

Ba, ewolucję przechodzimy także my - konsumenci. W miarę wzrostu zamożności całego kraju i nas, osobiście, zmieniają się oraz inaczej kształtują potrzeby - w tym także w zakresie usług finansowych. A ubezpieczenia nieruchomości są doskonałą materią, by ten proces sobie uświadomić.

Coraz więcej Polaków ma świadomość czyhających niebezpieczeństw i decyduje się na ubezpieczenie mieszkania - z badania Kantar Public wynika, że aż 80 proc.

Ubezpieczenia nieruchomości to poza polisami komunikacyjnymi najpopularniejsze produkty finansowe spośród ubezpieczeń majątkowych, z którymi mamy do czynienia. Większość z nas jest przekonana, że są „stare jak świat” i trudno w tej materii o jakąkolwiek nowość. Nic bardziej błędnego, także ubezpieczenia od nieruchomości przechodzą ewolucję.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Zbigniew Biskupski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.