red.

Delikatesy Alma - Partner Albumu Smaki Krakowa 2015

Delikatesy Alma - Partner Albumu Smaki Krakowa 2015 Fot. fot. materiały prasowe
red.

Od lat kultywujemy tradycję dobrego smaku. W 1995 roku przy ul. Pilotów 6 powstał pierwszy wielkopowierzchniowy sklep Alma w Krakowie, który stał się synonimem dobrego smaku. Po 20 latach działalności nasza sieć liczy już 48 Delikatesów i myślimy o otwarciu kolejnych obiektów handlowych.

Z myślą o rosnących wymaganiach naszych Klientów, stale wprowadzamy liczne udoskonalenia - powiększamy najważniejsze stoiska, a wybranym produktom, o wyjątkowym charakterze poświęcamy specjalne miejsca, które zapewniają odpowiednie warunki przechowywania i pozwalają na eksponowanie bogactwa gatunków, smaków i zapachów.

 Oferujemy szeroki asortyment produktów spożywczych najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców lokalnych i zagranicznych. Każdego dnia tysiące pracowników dbają o to, aby klienci mogli cieszyć się najwyższą jakością oferowanych towarów i usług. Pojedyncze produkty wprowadzane do oferty dobierane są bardzo pieczołowicie. Delikatesy Alma to więcej niż sklep - to miejsce, z którego co dzień można rozpocząć fascynującą podróż po świecie kulinarnych doznań.

Na naszych półkach sklepowych znajdą Państwo bogaty asortyment, który liczy ponad 60 000 produktów najwyższej jakości, w tym ponad 3000 produktów importowanych na wyłączność, 2000 win, 700 herbat oraz 2300 produktów nabiałowych. Nieustannie zmieniamy się dla Państwa, wprowadzamy liczne promocje, konkursy i nowe produkty. Jednak jedno się nie zmienia – jakość, która jest naszym priorytetem.

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.