Anna Pawelczyk

Cisza i bliskość natury. Na wakacje zamiast hotelu, agroturystyka i siedlisko

Siedlisko Sobibór powstało w miejscu starej zagrody. Dziś ośrodek nie opodal Włodawy proponuje wypoczynek dla całych rodzin, atrakcje sportowe jak spływ Siedlisko Sobibór powstało w miejscu starej zagrody. Dziś ośrodek nie opodal Włodawy proponuje wypoczynek dla całych rodzin, atrakcje sportowe jak spływ kajakami rzeką Bug a także strefę spa
Anna Pawelczyk

Chociaż do końca kanikuły pozostały niecałe trzy tygodnie to nie wszyscy mieli jeszcze okazję wziąć urlop i wyjechać z rodziną na wypoczynek. Na wakacje “last minute’, niewymagające wielkiej logistyki i dalekich wyjazdów polecamy rodzime województwo z ofertą pobytu w agroturystykach i siedliskach.

- Lubelska agroturystyka liczy kilkaset gospodarstw, które z roku na rok coraz bardziej rozwijają swoje oferty. O tym, że Lubelszczyzna jest dostrzegana w skali Polski świadczą liczne konkursy takie jak “Na Wsi Najlepiej”, gdzie agroturystyki właśnie z naszego regionu zajmują pierwsze miejsca na podium. Uważam, że to właśnie w takich miejscach, nawiązujących do wiejskich tradycji, tkwi ogromny potencjał naszego regionu - podkreśla Wiesław Czerniec, prezes Lubelskiego Związku Stowarzyszeń Agroturystycznych.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Anna Pawelczyk

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.