Były nieprawidłowości przy wyborach w części regionu. Wybory mogą być powtórzone

Czytaj dalej
Fot. Polska Press
Karolina Rokitnicka

Były nieprawidłowości przy wyborach w części regionu. Wybory mogą być powtórzone

Karolina Rokitnicka

Mieszkańcy gminy Kowalewo powiadomili nas o nieprawidłowościach podczas głosowania w Pluskowęsach. Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Toruniu potwierdza brak rozliczeń kart w tym obwodzie.

- To co działo się podczas głosowania w Pluskowęsach to jeden wielki bałagan. Gdy byłem oddać głos, było sporo wyborców, zamieszanie, nie było natomiast mężów zaufania. Członkowie komisji wyborczej nie podołali swoim obowiązkom. Nieprawidłowo wydawali karty do głosowania. Ja dostałem niewłaściwą listę kandydatów na radnych gminnych.

Mieszkańcy gminy Kowalewo powiadomili nas o nieprawidłowościach podczas głosowania w Pluskowęsach. Co dalej? Czytaj w dalszej części artykułu.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym, przygotowywaniem relacji, przeprowadzaniem interwencji. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, przygotowując informację o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się przygotowywać informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.