Artur Drożdżak

Balkon, wyzwiska i nóż, czyli incydent z Ukraińcami przy ulicy Sebastiana

Kamienica przy ulicy Sebastiana, w której doszło do incydentu z  nożem. To tu niegościnnie potraktowano obywateli Ukrainy Kamienica przy ulicy Sebastiana, w której doszło do incydentu z nożem. To tu niegościnnie potraktowano obywateli Ukrainy
Artur Drożdżak

Sąsiadka patrzyła na uczestników zabawy i zobaczyła, że wytatuowany lokator chwycił nóż i dostał się na balkon piętro wyżej. Kobieta zamarła, gdy nożownik wyprowadził cios w stronę innego mężczyzny, ale na szczęście ostrze nie dosięgnęło celu.

Imprezę z udziałem znajomych zorganizowała 30-letnia Aneta, by się pochwalić, że z o rok starszym Przemkiem spodziewają się dziecka.

Ciąża? To impreza

Choć moment wcześniej dowiedziała się, że jest w ciąży, to wcale nie przeszkadzało jej, by tego dnia sięgnąć po alkohol. Jej matka też się pojawiła, by pogratulować swojej córce, ale w pewnej chwili dyskretnie wyszła, by nie peszyć młodych. Dopiero wtedy impreza zaczęła się rozkręcać.

Czytaj więcej:

- jakie były okoliczności tego incydentu;

- co twierdzą na ten temat oskarżeni.

Artykuł dostępny wyłącznie dla prenumeratorów

  • dostęp do wszystkich treści Dziennika Polskiego,
  • codzienne wydanie Dziennika Polskiego,
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia,
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu.
Kup dostęp
Masz już konto? Zaloguj się
Artur Drożdżak

Dziennikarz zajmujący się sprawami sądowymi i prawnymi specjalizujący się w zagadnieniach karnych. Częsty uczestnik rozpraw w sądach na terenie całej Małopolski, głównie w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu. Były wykładowca dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Pedagogicznym i Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.