Auto Szrot Poniec, Leszno - złomowanie samochodów, własny transport autolawetą

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Auto Szrot Poniec, Leszno - złomowanie samochodów, własny transport autolawetą

Materiał informacyjny

Chcesz pozbyć się problemu i sprzedać stary, uszkodzony lub powypadkowy samochód? Stacja demontażu pojazdów Macii zlokalizowana w Śmiłowie w gminie Poniec oferuje profesjonalny skup pojazdów i maszyn rolniczych. Zapewniamy darmowy odbiór, atrakcyjne ceny oraz wszystkie niezbędne zaświadczenia kasacyjne. Skontaktuj się z nami lub odwiedź siedzibę auto szrotu w Śmiłowie koło Ponieca.

Złomowanie aut osobowych, ciężarowych, busów, motocykli oraz sprzętu rolniczego

Złomowanie to jedyna, legalna metoda wycofania pojazdu z ruchu i sposób na uniknięcie opłacania polisy OC. Jeżeli stan techniczny Twojego auta uniemożliwia bezpieczne poruszanie się nim, skorzystaj z usług naszej profesjonalnej stacji demontażu pojazdów.

Skupujemy kompletne pojazdy, niezależnie od typu, marki czy stanu technicznego. Auto szrot Macii umożliwia bezproblemowe pozbycie się samochodów uszkodzonych, jak również w dobrym stanie technicznym, niezarejestrowanych, powypadkowych czy skorodowanych. Autokasacji poddajemy wszystkie typy pojazdów:

Auto szrot Macii posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Formalności ograniczamy do minimum. Wyceniając pojazdy przeznaczone do kasacji, zawsze oferujemy rozsądną i konkurencyjną cenę. Otrzymasz od nas także dokumenty do legalnego wyrejestrowania samochodu w urzędzie oraz zwolnienia z obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Darmowy odbiór i transport auta lawetą na złom!

Stacja demontażu pojazdów Macii w Śmiłowie oferuje darmowy odbiór z miejsca postoju. Zadzwoń i umów się z naszym przedstawicielem. Dojeżdżamy pod wskazany adres i zabieramy autolawetą pojazdy przeznaczone do kasacji. Transport jest całkowicie bezpłatny. Wszelkie formalności i płatności dopełniamy na miejscu.

Auto szrot Macii bezpłatnie odbiera własnym transportem nie tylko auta osobowe, ale również autobusy, ciężarówki, busy, motocykle oraz sprzęty rolnicze. Wystarczy zadzwonić i się umówić na odbiór.

Szukasz oryginalnych części do swojego samochodu? Nie chcesz wydawać pieniędzy na złej jakości zamienniki?

Prowadzimy sprzedaż części z demontażu:

MACII
Stacja demontażu pojazdów


Śmiłowo 29e,
64 - 125 Poniec
tel. 695 - 061 - 826
733 70 70 70
Sprzedaż części 570 572 522

e-mail: macii108@vp.pl
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.