Adam Bielecki w Columna Medica

Czytaj dalej
MM

Adam Bielecki w Columna Medica

MM

Już tylko dwa tygodnie do premiery cyklu Menscape. Spotkania z charakterem

W piątek 27 września w Columna Medica wyjątkowa męska kolacja i spotkanie z Adamem Bieleckim – himalaistą, alpinistą, taternikiem, gigantem gór.

To wydarzenie dla maksymalnie pięćdziesięciu osób – organizatorom zależało na umożliwieniu gościom prywatnych rozmów, zdjęć, poznania gościa osobiście. Ale zanim „charakter wieczoru” będzie do dyspozycji gości, poprowadzi prezentację i odda się w ogień pytań dziennikarki Agaty Zjawińskiej, znanej z telewizyjnych programów sportowych, a także zasiądzie z gośćmi do wspólnej kolacji.

A na ten wieczór Columna Medica proponuje specjalne menu, w tym m.in. filet z kaczki z żurawiną, gruszką i minikluseczkami czy fondant z lodami własnej roboty. To nie koniec atrakcji od Columna Medica - dla tych, którzy chcą przedłużyć pobyt w tym pięknym miejscu obiekt przygotował pakiet noclegowy ze zniżką do luksusowego spa oraz dostępem do strefy wellness.

O dodatkowe atrakcje zadbali partnerzy wydarzenia: salon optyczny Trendy Opticians zaprezentuje męską linię okularów, w tym te marki Revo, od legendarnej marki Kiehl’s goście otrzymają pakiety kosmetyków dla niej i dla niego, Flyspot ufundował jako nagrody w konkursie pięć voucherów na wejścia do tunelu aerodynamicznego, będą także motocykle i – jeśli aura będzie łaskawa – jazdy demonstracyjne jedną z maszyn. Upominki przygotował także Męski Zakład Fryzjerski.

Lista atrakcji nadal rośnie, a szczegóły wydarzenia na bieżąco śledzić można na stronie oraz na fanpage’u Menscape – spotkania z charakterem i wydarzeniu na Facebooku.

Jeszcze do 15 września nabyć można bilety w promocyjnej cenie, także w opcji z pobytem i SPA w Columna Medica. Bilety na www.menscape.pl.

Columna Medica to nowoczesna klinika rehabilitacji i leczenia schorzeń narządu ruchu, położona w otoczeniu sosnowego lasu, w pobliżu miasta Łódź. Rehabilitacja tutaj to przede wszystkim dbałość o jakość usług, dlatego oferta tworzona jest według indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Metody leczenia, w których się specjalizuje to: ortopedyczna terapia manualna i nieinwazyjne leczenie kręgosłupa.
Oferta Columna Medica to m.in. rehabilitacja po udarze, rehabilitacja kręgosłupa, rehabilitacja kolana, rehabilitacja stawu biodrowego oraz barku.
Specjaliści kliniki przygotowali specjalistyczne programy: turnusy rehabilitacyjne, dedykowane pacjentom m.in.: po udarach, po wylewach, ze stwardnieniem rozsianym, po urazach czaszkowo-mózgowych, po urazach rdzenia kręgowego czy po wypadkach komunikacyjnych, a także wczasy odchudzające i wczasy oczyszczające.

Więcej na www.columnamedica.pl

Heroes Brand Communication specjalizuje się w PR, strategiach dla marek, organizacji eventów, grach miejskich i marketingu. Zespół posiada doświadczenie w branżach:
nieruchomości i budownictwo, business intelligence, e-commerce, B2B,
finanse i bankowość, fit/beauty/wellness, medycyna i farmacja,
HoReCa, lifestyle, instytucje kultury i nauki.
Realizujemy projekty społeczne i edukacyjne, a także akcje specjalne, w tym konkursy oraz akcje angażujące influencerów.
Naszą wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy pracując po stronie klienta oraz w agencjach. Nasi
specjaliści realizowali projekty zarówno dla marek polskich, takich jak: Lasy Państwowe, Wody Polskie, SKOK Chmielewskiego, ATLAS, EC1 Łódź, Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi, jak i międzynarodowych, w tym m.in. dla: FOX, CEWE, Fotojoker, Bisnode oraz europejskiego konsorcjum publiczno-prywatnego EIT Health.

Wspieramy także działalność organizacji pozarządowych – strategicznie pracujemy pro bono dla Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata”, organizatora kolacji charytatywnych „Przyjaciele Gotują”,
z których dochód przeznaczony jest na zakup sprzętu dla łódzkich placówek medycznych.
Jesteśmy pomysłodawcą i organizatorem cyklu spotkań „Menscape. Spotkania z charakterem”.
Myślimy strategicznie. Działamy kreatywnie. Rozumiemy biznes.
#odwaga #wyobraźnia #efekty

www.heroes.com.pl
https://www.facebook.com/HeroesBrandCommunication

Liberty Motors - największa w Polsce sieć salonów motocyklowych. Motocykle są naszą prawdziwą pasją!
Wolność wyboru, nieograniczona przestrzeń, spełnienie marzeń, to uczucia znane wszystkim
motocyklistom. W ofercie Liberty Motors można znaleźć nowe i używane motocykle.
BMW, Ducati, Yamaha, Aprilla, Vespa, Piagio, Mondial, Norton, Yamhaha, Harley Davidson.
Znajdziesz u nas dedykowaną ofertę odzieży, a nasz serwis kompleksowo zajmie się Twoim motocyklem.

Salon Liberty Motors
Ul. Dąbrowskiego 215, 93-232 Łódź
[email protected]
tel. +48 (42) 218 53 71
www.libertymotors.pl

Trendy Opticians to nowoczesna sieć salonów optycznych oraz sklep on-line oferujący dostęp do wysokiej jakości produktów i specjalistycznych badań. Naszym priorytetem jest świadczenie usług, zaspokajających potrzeby najbardziej wymagających Klientów.
Salony Trendy Opticians to dostęp do różnorodnej gamy modnych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.
Stawiamy przede wszystkim na światowe marki: Burberry, Gucci, Chanel, Prada, Christian Dior, Dolce&Gabbana,Versace.

Oferta salonu obejmuje także szeroki wybór soczewek kontaktowych i profesjonalnych akcesoriów pielęgnacyjnych.

Kluczowym elementem oferty Trendy Opticians jest także usługa kompleksowego badania wzroku i konsultacji, przeprowadzanych przez lekarza okulistę lub optometrystę.

Profesjonalizm, światowe marki, modele najmodniejszych okularów, porady specjalistów i 100% gwarancji na wszystkie usługi i produkty – oto priorytety, którym pozostajemy niezmiennie wierni od początku istnienia marki.

Salon Trendy Opticians
Manufaktura
Al. Karskiego 5 91-071 Łódź
Tel. 509 308 385
www.trendyopticians.pl

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.